Naše kapela v tisku


Červenec 2006 - Starobrno Olšany Open
V letošním roce jsme opět hráli na pravidelné akci farmy Bolka Polívky - Starobrno Olšany Open. Tentokrát kuchtíci z různých zemí předváděli svoje kuchařské umění a na závěr se pokusili připravit, ugrilovat a nakonec i sníst nejdelší šašlik. ten letošní měl 8,3 metrů.


Zabijačka na farmě 2000
Jedna z celkem pěkných akcí na farmě. Zaměstnanci farmy připravili pro svoje obchodní partnery a kamarády velkolepou hostinu ve stylu moravské zabijačky. Bylo tu opravdu mnoho známých tváří a také spousta dobrého jídla a pití.


Koncert Boskovice 1999
V den konání boskovické pouti byl v tomto roce uspořádaný koncert, na kterém se představili 3 hudební seskupení. Romská kapela Točkolotoč, veliký muzikant a kamarád Vlasta Redl a naše skupina.


Vernisáž Jan Vičar - 1997
Tato vernisáž probíhala v našem hlavním městě - v Praze. Náš kamarád Honza Vičar ji měl dokonale připravenou a dokonce překvapil výběrem výstavních prostor - technickým muzeem v Praze. Tyto akce považujeme vždycky za ty nejlepší.


Vernisáž Pavel Zemčík - 1997
Tentokrát jsme hráli na vernisáži našeho kamaráda a studenta PdF MU v Brně Pavla Zemčíka. Akce to byla opravdu podařená a na to, že byla středa jsme se až moc rozjeli!


Velikonoční zábava - 1997
Velikonoční zábava (v roce 1997) byla velimi hojně navštívena. V tento pro nás tak významný den s námi nešel hrát na cimbál (tehdy) člen kapely Tonda Horelhleď, ale náš současný člen Jožka Bagár. A dokonce jsme měli malilinkatou reklamu v novinách!!


Soutěž v Ostravě - 1997
V roce 1997 jsme byli na čas kmenovou muzikou folklórního souboru Púčik z Brna. Díky nim jsme se dostali nejen na tuto soutěž v Ostravě, ale zajisté také do debat v řadě brněnských rodin! V neposlední řadě jsme díky souboru Púčik obohatili svoje znalosti z oblasti slovensého folklóru a naučili jsme se nové slovenské písničky.


Počet návštěv: Poslední aktualizace: 25.09.2016
Aktivně hrajeme od roku 1991 a za svou více než patnáctiletou existenci jsme hráli při všech možných příležitostech.
Můžeme vám zpříjemnit svatbu, narozeniny, soukromou oslavu, firemní večirek, raut....
Gelem gelem lugone dromenca / Maladilem bachtale Romenca. / Jaj romale, khatar tuman aven /
E cenchrenca, bokhale šarvorenca? / Jaj Romale, Jaj šavale !

Šel jsem, šel jsem po dalekých cestách. / Potkal jsem tam šťastné Romy. / Oj, Romové, odkud přicházíte /
Se stany a hladovými dětmi? / Oj, Romové, oj chlapci!