Kompletní nabídka.....

  
... pro rodinnou oslavu

Chystáte velkou párty pro celou rodinu a nejbližší přátele? Nelamte si hlavu, jak zabavíte hosty. Nebojte se, že nebude zábava. Cimbálová muzika je tím nejlepším řešením.

  
... pro plesovou sezónu

Plesová sezóna je obdobím tance a zábavy. Hosté se chtějí bavit, tančit a zazpívat si. Cimbálovku ve spojení třeba s vinným barem přivítá každý host Vašeho plesu. A věřte, že u cimbálové muziky se zpívá ještě hodně dlouho po skončení produkce hlavní kapely.

  
... pro organizátory školení

Vícedenní školení nebo konference je vždy pro všechny účastníky velmi náročné. Vyžaduje pozornost, pohotovost či adekvátní reakce. Po práci si však všichni zaslouží odměnu či odreagování. Cimbálovka se i při těchto velmi osvědčila.
  
  
... pro svatbu

Přenechte starosti s hudbou Vašeho slavnostního dne profesionálům. Dlouholeté zkušenosti jsme zúročili v přípravě kompletních hudebních balíčků. Volba jednoho z nich je (v kontextu svatebního dne) Vaším druhým nejlepším rozhodnutím.

  
... pro firemní párty

Obchodní partneři, zaměstnanci, ti všichni by měli mít z firemní oslavy krásný a nezapomenutelný zážitek. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak na to. S námi budou Vaši hosté tančit, zpívat a dokonale řádit.

  
... pro významné události

Při organizaci městských slavností, gastronomických slavností restaurací, či při jiných významných příležitostech se neobejdete bez hudební produkce. Tato netradiční cimbálovka splní Vaše očekávání.
Počet návštěv: Poslední aktualizace: 25.09.2016
Aktivně hrajeme od roku 1991 a za svou více než patnáctiletou existenci jsme hráli při všech možných příležitostech.
Můžeme vám zpříjemnit svatbu, narozeniny, soukromou oslavu, firemní večirek, raut....
Gelem gelem lugone dromenca / Maladilem bachtale Romenca. / Jaj romale, khatar tuman aven /
E cenchrenca, bokhale šarvorenca? / Jaj Romale, Jaj šavale !

Šel jsem, šel jsem po dalekých cestách. / Potkal jsem tam šťastné Romy. / Oj, Romové, odkud přicházíte /
Se stany a hladovými dětmi? / Oj, Romové, oj chlapci!