FIS Grasski World Cup
"Že se dá v létě lyžovat jsem jaksi věděl. Ale že se v tom pořádají závody, to jsem čučel. Pro všechny milovníky trávy se v Předklášteří koná Světový pohár v travním lyžování, a každý travař si tu přijde na své."
Cémtézékom byla u toho, a moc dobře se nám hrálo. Holt ta tráva něco do sebe má...
Galerie 

  
Pojď dál
Vystoupení Cémtézékom v Praze na benefiční akci pro Jedličkův ústav "Pojď dál" bylo v sobotu 7. května přímo v areálu Jedličkova ústavu."Děkujeme za pozvání na tuto perfektní akci plnou zajímavých lidiček. Sice nám po cestě domů kleklo vozidlo a my čekali na odtah do Brna, ale vzpomínky na skvělou akci zůstaly..." hodnotí kapelník Cémtézékom.
Galerie 

  
U jednoho stolu
Cémétézékom je na Svoboďáku už vlastně jako doma. Tentokrát v rámci festivalu jídla, vína a piva, který se jmenoval "U jednoho stolu"
"Děkujeme za kvalitní zvuk, který si vždy na takoýchto akcích strašně užíváme."
Galerie 

  
Bartolomějská pouť
Díky hudebním aktivitám v posledních letech v okolí Březové nad Svitavou je kapela v tomto regionu velmi oblíbená. A mohli jsme si zahrát na velkém pódiu během Bartolomějské pouti."Byla to super akce - výborný zvuk, kvalitní občerstvení, skvělé publikum. Co víc si může hudebník přát" hodnotí kapelník Cémtézékom.
Galerie 

  
Ochutnávka vína Drásov
Cémtézékom zahrála na ochutnávce vína v Drásově - bydlišti našeho primáše. "Pamatuji si naše první hraní na této akci v roce 2010. Po 4 letech tu mám obměněnou sestavu, se kterou se tu hrálo báječně a pro báječné lidičky..." hodnotí kapelník Cémtézékom
Galerie 

  
Vinobraní v Březové
Cémntézékom byla pozvána na krásnou akci v Březové nad Svitavou. Pár metrů od motokrosové dráhy se konalo vinbraní, které jistě nebude poslední akcí s kapelou CMTZ."Na akci jsme měli záskok na cimbál - Míšu Lipárovou - kamarádku, co s ní máme odehráno pěkných pár hudbohodin. Akce se moc líbila, nejen pořadetlům, ale také návštěvníkům" hodnotí kapelník Cémtézékom
Galerie 

  
Burčákobraní v Městském divadle Brno
Cémtézékom byla jednou z kapel, která zahrála na Burčákobraní, které se konalo v prostorách Městského divadla Brno. "Bylo to perfektní. Musíme pochválit pořadatele za skvělý zvuk, díky kterému naše produkce povyskočila o několik tříd nahoru..." říká kapelník.
Galerie 

  
Pouť v Sudicích
Děkujeme za pozvání do Sudic na nedělní pouťové odpoledne. Doufáme, že jsme vás v tomto velmi horkém odpoledni pobavili a zpříjemnili tak poslední pouťový den.
Galerie 

  
Trutnovské slavnosti vína
Každoroční účast Cémtézékom na této vynikající akci je důkazem, že jsme pro všechny trutnováky prostě jediněční.
Galerie 

  
Fotka
Řemeslný jarmark v Lomnici
Kapela CMTZ byla již po třetí pozvána do Lomnice u Tišnova na každoroční řemeslný jarmark.
"Dobré hraní, dobré klobásy, dobrá nálada..." hodnotila kapela po cestě domů...
Galerie 

  
Hody v Kamenné kolonii
Kamenná kolonie - brněnský Montmartre, dědina v centru Brna, Tibetská náhorní plošina - takhle jsme jako kapela vnímali náladu a osazenstvo hodů v Kamenné kolonii v Brně.
"Díky muzice se dostaneme do míst, kam bychom se asi normálně nedostali. A potkáme se s takovou spoustou prazvláštních lidiček, že by jeden nevěřil."
Při opouštění této části Brna jsme sjížděli směrem dolů, do údolí a zůstalo nám spoustu vzpomínek.
Galerie 

 
  
65 let souboru Velen
65. výročí založení folklórního souboru Velen z Boskovic bylo velmi milé setkání se všemi, které náš kapelník zná.
"Tady v tomto souboru jsem začínal coby primáš, když mě bylo 15 let. Z doprovodné muziky k souboru jsem vytvořil samostatnou hudeckou kapelu, během několika let přidal cimbál a dnes je to Cémtézékom" vzpomíná si kapelník
Galerie 

  
Husí slavnosti
Každoroční a tradiční husí slavnosti v Boskovicích vzbuzují velký zájem návětěvníků tohoto malebného městečka. A v jedné restauraci pro své hosty připravili také hudební překvapení v podobě naší kapely.
"U Editky bylo dobře - krásně se hrálo, vynikající husička a plznička... No prostě paráda."
Galerie 

  
Vinobraní v Blansku
Organizátorům prvního ročníku vinobraní v Blansku se tento vydařil. Vyšlo počasí, přišlo spousta hostů, a tak bylo prostranství před blanenským kinem zcela zaplněno. Doufáme, že se tu naše kapela ukáže i další rok.
"Krásné, teplé, barevné, milé odpoledne s milými lidmi a samozřejmě s kvalitní muzikou"
Galerie 

  
Rodinná trhová slavnost
"Děkujeme za pozvání na trhovou slavnost, které jsou ve městě Tišnově dlouholetou tradicí. Podle reakcí návštěvníků slavností musím přiznat, že jsme se líbili, a to i přes to, že jsme měli půjčeného cimbálistu Petra Horvátha." hodnotí kapelník Cémtézékom.
Galerie 

  
Svatomartinské hody v Brně
Svatý Martin, víno, husa - to je dnes již tradice první poloviny listopadu. Také v letošním roce Cémtézékom zahrála na náměstí Svobody v Brně, a následně také v jedné z nových brněnských restaurací.
Že si zahrajeme v Brně - v restauraci, dvakrát po sobě a ještě k tomu dostaneme zaplaceno - tak to jsem si ještě loni nedokázal představit. Dnes díky restauraci Stará tkalcovna jsem na některé brněnské hospodské změnil názor... prozradil kapelník, který byl opravdu v údivu ještě týden po akci.
Galerie 

  
Svatováclavské hody
Děkujeme za pozvání do Svitav na Svatováclavské hody. Naše vystoupení bylo podle našich pocitů přijato s velkou radostí a odměněno potleskem. Organizátoři akce měli vše perfektně zajištěno a my jsme připraveni za rok zahrát zase!!
Galerie 

  
Cémtézékom na turbíně
Děkujeme všem boskovákům, kteří přišli podpořit kapelu a Zdenála, kterému jsme společně udělali bomba more atmosféru. "Zdenál byl spokojené, já jsem byl spokojené, všeci byli spokojeni..." říká kapelník.
Galerie 

  
KHAMORO 2014
na světovém romském festivalu Khamoro 2014 jsme jako jediní zástupci České republiky sklízeli velké ovace. Zcela naplněný sál klubu Roxy a Sasazu nám dodávali pořádnou energii. Bylo to fakt super. V galerii najdete malou ochutnávku atmosféry festivalu....
Galerie 

  
Košt pálenek
"Jinačovický košt slivovice nás velmi mile překvapil. Já osobně jsem byl z akcí o.s. Trnůvka zcela mimo... hodnotí kapelník Cémtézékom
Galerie 

  
Vernisáž v Caffé u mě
V prostředí nové a krásné kavárny Caffé u mě v Tišnově kapela bavila hosty sice jen hodinu a půl, ale o to intenzivněji.
"Prostředí, milou obsluhu a především výbornou kávu všem jen doporučuji. Projít se do této kavárny rozhodně stojí za to. A pokud tam potkáte naši kapelu, budete ještě spokojenější..." prozrazuje kapelník.
Galerie 

  
Olšany Open 2012
Galerie 

  
Radbuzafest
Kapela CMTZ byla součástí odpoledního vystoupení na Radbuzafestu v Dobřanech u Plzně. "V plzeňském kraji-v kraji piva bylo krásně."...usmívá se kapelník.
CMTZ měla velký ohlas, všichni muzikanti (t.č. účastníci zájezdu) si celý den moc pochvalovali.
Galerie 

FACEBOOK

Showportal

Počet návštěv: Poslední aktualizace: 25.09.2016
Aktivně hrajeme od roku 1991 a za svou více než patnáctiletou existenci jsme hráli při všech možných příležitostech.
Můžeme vám zpříjemnit svatbu, narozeniny, soukromou oslavu, firemní večirek, raut....
Gelem gelem lugone dromenca / Maladilem bachtale Romenca. / Jaj romale, khatar tuman aven /
E cenchrenca, bokhale šarvorenca? / Jaj Romale, Jaj šavale !

Šel jsem, šel jsem po dalekých cestách. / Potkal jsem tam šťastné Romy. / Oj, Romové, odkud přicházíte /
Se stany a hladovými dětmi? / Oj, Romové, oj chlapci!